Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kida bën thirrje: “Unë po e du veç edhe një herë…”

Kida bën thirrje: “Unë po e du veç edhe një herë…”
July 10
14:56 2017

Vetëm pak më parë, Kida ka publikuar këngën e saj më të re për këtë sezon. Ajo titullohet “Pe du” dhe sigurisht që është mjaft e përshtatshme për sezonin veror.

Videoklipi i kësaj kënge është realizuar buzë një pishine dhe Kida, përveçse shumë seksi, shfaqet edhe shumë e bukur. Ajo ka zgjedhur veshjet në ngjyrat e kuqe dhe rozë, të cilat përshtaten shumë mirë me ngjyrat e këtij sezoni.

Edhe në këtë këngë, këngëtarja e label-it  ZzapnChriss i këndon sërish dashurisë duke treguar se ajo  do dikë ta ketë edhe një herë, por kë kërkon Kida kështu?

Për këtë, shihni klipin e ri dhe detajet e tij:

/Blitz.al/

 

 

Komento
Shperndaje