Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kida ashtu siç nuk e kemi parë ndonjëherë! Ndryshon pamje…

Kida ashtu siç nuk e kemi parë ndonjëherë! Ndryshon pamje…
January 02
18:11 2017

Këngëtarja Kida shpeshherë ka ndryshuar look-un. Fillimisht rikujtojmë periudhën kur Kida rruajti një pjesë të kokës, kurse tani duket se ka prerë flokët me baluke ose thjesht është mënyra e kapjes së flokëve që duket e tillë.

Faktikisht, këngëtarja ka eksperimentuar gjithmonë me flokët e saj.

Ajo ka postuar pak më parë një foto në Instagram, ku shihet se ka kapur flokët një topuz të çrregullt dhe me baluke. Përveç kësaj, nuk mund të lihet pa u vënë re edhe veshja sensuale e cila nxjerr në pah format e saj.

Mund të themi se ky look i shkon shumë Kidës dhe përshtatet edhe me moshën e saj./Blitz.al/

kida

Shperndaje