Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Khloe: “Nuk kam parë asnjëherë një penis të bardhë”

Khloe: “Nuk kam parë asnjëherë një penis të bardhë”
March 31
16:30 2016

Khloe Kardashian ka qenë e hapur dhe ka folur për jetën e saj private. Në episodin e fundit të emisionit të saj “Koktej me Khloe” ajo ka pasur të ftuar komedianin Pauly Shore.

Pauly i thotë se motrat Kardashian-Jenner  lidhen vetëm me burra me ngjyrë.  Por Khloe nuk e pranon këtë gjë duke thënë se jo të gjitha ato zgjedhin burra me ngjyrë.

Pauly u kundërpërgjigjet duke u thënë se Kim është me Kanye, Khloe me Lamar dhe Kendall e Kylie gjithashtu.

Khloe irritohet nga përgjigjja e Pauly dhe i thotë: “Unë po flas vetëm për vaginën time. Unë nuk kam parë një penis të bardhë. Në qoftë se ti do, mund të më tregosh tëndin. Do të doja ta shikoja sepse nuk kam parë kurrë. Unë nuk e di se çfarë duhet të them akoma, nuk di si të përgjigjem ndryshe. Por në qoftë se shikoj një djalë brun me sy blu, vetëm atëherë do të shkoj pas tij”.

Në këtë episod Khloe ka thënë se nuk ka pasur intimitet me Lamar prej disa vitesh. Gjithsesi ajo i do të mirën.

Etiketimet
Shperndaje