Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Khloe Kardashian vendos emrin e vajzës. U frymëzua nga tradhëtia e partnerit?

Khloe Kardashian vendos emrin e vajzës. U frymëzua nga tradhëtia e partnerit?
April 17
09:48 2018

Së fundmi, kryefjala e mediave ka qenë tradhëtia e Tristan Thompson ndja Khoe Kardashian. Por jo vetëm kaq, pak ditë më parë ata janë bërë prindër të vajzës së tyre të parë.

Nëpërmjet një postimi ë Instagram, Khloe ka zbuluar emrin e vogëlushes, e cila do të quhet “True” (E vërteta).

“Vajza jonë True Thompson na ka vjedhur zemrën dhe na ka mbushur me dashuri. Është një bekim ardhja jote në jetë. Mami dhe babi të duan shumë, True”.- ka shkruajtur Khloe përbri fotos.

Gjithësesi tashmë po aludohet se në lidhje me emrin e vogëlushes Khloe është frymëzuar nga ngjarjet e fundit që kanë ndodhur në jetën e saj, por kjo mbetet për tu parë…/Blitz.al/

Komento
Shperndaje