Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Këto këngë mund t’i kërceni pa problem edhe si valle

Këto këngë mund t’i kërceni pa problem edhe si valle
November 08
12:49 2016

Janë shumë të bukura, pëlqehen, dëgjohen me volum të lartë, kanë miliona klikime dhe na japin lirinë t’i kërcejmë si të duam. Në këngët që kemi zgjedhur, mund të merrni një shami ose dy (si te vallja e Tropojës) dhe të kërceni pa problem. Frymëzimi erdhi nga Getinjo… “O moj pare” me lëvizjet e valles së Tropojës ose edhe si valle dyshe do dukeshim shumë “cool”…

Njerëzit e shpenguar mund të kërcejnë si të duan, sidomos kur bëhet fjalë për këngët dhe artistët e tyre të preferuar. Kështu i bëjnë pjesë të çdo momenti në jetën e tyre. Provoni t’i kërceni në një variant valle… Na besoni, do të argëtoheni shumë në këtë ditë me shi. Klajdi Haruni na e thotë që në titull me “Vallja e verës”. Merrni një pogonishte të shpejtë me “Love me”, një valle Tropoje me refrenin e “Bow down”, vallen e Kukësit me “Xhinset” ose me “Tavolina”, një valle dyshe me “Bongo” ose me “Çiftin simpatik”, vallen e Shotës me “Eja” e kështu me radhë…


Komento
Shperndaje