Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Këto janë urimet speciale të disa prej VIP-ave për 2017-n…

Këto janë urimet speciale të disa prej VIP-ave për 2017-n…
January 01
12:58 2017

Ndryshe nga sa jemi mësuar t’i shohim në pjesën më të madhe të vitit, edhe personazhet e njohur shqiptarë, ashtu si çdokush tjetër, në periudhën e ndërrimit të viteve bëjnë një urim special.

Dikush krah fëmijëve, një tjetër me partnerin apo me të gjithë familjarët, ata shpresojnë për një vit të ri më të mirë.

Si ishte viti që sapo lamë pas dhe çfarë presin personazhet nga 2017-a?

Më poshtë do të shihni disa nga urimet dhe momentet më të bukura të postuara në rrjetet sociale:

 1. Ardit Gjebrea me bashkëshorten Anila dhe dy fëmijët, Jon dhe Ana

a-arditi

 1. Vesa Luma me djalin e saj Lian
  b-vesa-luma
 2. Kamela Islamaj me të dashurin italian
  d-kamela-islamaj
 3. Çiljeta Xhilaga me të birin Fernando
  cili
 4. Juristja Eni Çobani
  e-eni-cobani
 5. Sonila Meço me të bijën Amaris
  f-sonila-meco
Komento
Shperndaje