Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Këtë nuk e prisnim! Rita Ora dhe Dua Lipa i shpallin luftë njëra-tjetrës

Këtë nuk e prisnim! Rita Ora dhe Dua Lipa i shpallin luftë njëra-tjetrës
May 26
15:53 2017

E premtja ka rezervuar për fansat e muzikës disa surpriza.

Fillimisht, ishte Rita Ora e cila pas kaq shumë kohësh publikoi këngën e saj më të re, “Your Song”. Kënga u publikua në orët e para të mëngjesit, duke marrë menjëherë vlerësime pozitive nga kritikët dhe nga fansat.

Ama, Rita nuk ishte e vetmja që solli muzikë të re…

Dua Lipa, nga ana tjetër, ka publikuar këngën e saj të fundit, “Lost In Your Light”, në bashkëpunim me Miguel. Pavarësisht se Dua ka vetëm 5 orë që e ka publikuar videoklipin, sërish duket një konkurrencë me këngët e reja.

Gjithsesi, nuk duam të dalim në përfundime, sepse Rita ka publikuar vetëm një “lyrics video/video me tekst”, ndërsa Dua një videoklip të mirëfilltë. /BLitz.al/

Komento
Shperndaje