Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kesha rikthehet në skenë, jep performancën e parë në Coachella

April 17
19:26 2016

Kesha  është rikthyer në skenë për herë të parë pas çështjes ligjore me Dr. Luke të publikuar disa kohë më parë. Këngëtarja ka dhënë performancën e saj të shtunën në Coachella, ku është shoqëruar nga Zedd. Pas ngjarjes me Dr.Luke, Zedd i ka ofruar Kesha-s një bashkëpunim, nëpërmjet një statusi në Twitter.

Përpara performancës Kesha ka  postuar një foto në rrjetet sociale ku ka ngacmuar kuriozitetin e fansave. Ajo ka shkruar: “Sonte ka magji!”. Për publikun ka qenë e papritur dhe surprizuese shfaqja e Kesha-s në skenë.

kesha

Komento
Etiketimet
Shperndaje