Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Kërcyen bashkë në “Dancing with the Stars”, Adel Lami bën urimin më të ndjerë në ditëlindjen e Niko Komanit

Kërcyen bashkë në “Dancing with the Stars”, Adel Lami bën urimin më të ndjerë në ditëlindjen e Niko Komanit
June 11
10:10 2018

Stilisti i njohur Shqiptar, Niko Komani feston sot ditën e tij të lindjes. Mes shumë urimesh, nuk mund të mos lihej pa u vënë re dhe urimi i veçant i Adel Lamit.

Adela dhe Lami dhe Niko Komani kanë qenë partner kërcimi në spektaklin “Dancing with the Stars” dhe duket se mes tyre ka një miqësi shumë të veçantë. Vetëm pak më parë Adel ka publikuar në Insta Story, një foto me Nikon nga spektakli dhe përbri saj shkruan:

“Gëzuar ditëlindjen syri ballit! Ti je shumë i veçantë për mua, ajo që ne kemi zgjat përgjithmonë. Të dua edhe nga shumë milje larg…”

Sigurisht që nuk ka si most ë emocionohet Niko jo vetëm nga urimi por edhe nga kjo foto…/Blitz.al/

Share