Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Kërcimi seksi i Aurela Hoxhës! Modelja jep versionin e saj të “Booty” nga J.Lo

Kërcimi seksi i Aurela Hoxhës! Modelja jep versionin e saj të “Booty” nga J.Lo
April 22
13:47 2017

Aurela Hoxha ka prezantuar së fundmi modelet e rrobave të banjës për verën e 2017-s. E kush mund t’i reklamojë ato më mirë se vetë Aurela, pasi ajo është një nga vajzat më seksi të showbizz-it shqiptar|!

Përveçse na ka treguar linjën e re të rrobave të banjës, Aurela ka bërë versionin e saj të “Booty” nga Jennifer Lopez dhe Iggy Azalea.

Në një video të postuar në Instagram-in e saj, ajo shfaqet më seksi se kurrë duke nxjerrë në pah të pasmet e saj me lëvizjet që edhe J.Lo bën në videoklip. Duhet thënë se kjo këngë i shkon shumë Aurelës./Blitz.al/

 

Last one, promise! ?? Summer ’17 is gonna be lit and with #aurelahoxhabyaurelahoxha bikini is gonna be hotter ! ?

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

Share