Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Këngëtarja shqiptare rrëfen: Prindërit më thonë se me ç’po marrin dynjaja më mirë mos të martohem!

Këngëtarja shqiptare rrëfen: Prindërit më thonë se me ç’po marrin dynjaja më mirë mos të martohem!
December 18
14:15 2017

E ftuar këtë javë në emisionin “Thumb” të Aulona Mustës dhe Fatma Haxhialiut ka qenë Era Rusi e cila ndryshe nga intervistat e zakonshme këtë herë ka rrëfyer detaje edhe nga jeta personale. Aktualisht Era ka pranuar se është beqare por moderatoret e kanë ngacmuar se çfarë i thotë familja për këtë gjë, nëse i bëjnë “presion” që të martohet e të krijojë familje.

“Babi nuk do më që unë të martohem. Dikur thonin hë martohu, ndërsa tani ose u lodhën, ose e kuptuan se çfarë po marrin dynjaja.”- shprehet Era.

E pra, me cfarë po shohim vërdallë i bie që më mirë të ngelesh beqare./Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje