Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Këngëtarja shqiptare pranon: Për 1 milion euro shkoj me 10 femra!

Këngëtarja shqiptare pranon: Për 1 milion euro shkoj me 10 femra!
November 19
20:30 2017
 
Këtë javë Thumb kishte udhëtuar drejt koncertit, Pop and Rock Concert, të organizuar nga Kozeta Kurti dhe pjesëmarrëse ishin emrat më të njohur të skenës si Aurela Gaçe, Myfarete Laze, Alida Hisku, Irma Libohova, Era Rusi e të tjerë.
Sigurisht, aty nuk mund të mos mungonin edhe thumbat…
Marsela Çibukaj, e pyetur se nëse do të shkonte me një grua për 1 milion euro, është përgjigjur: “Qyqa, shkoj edhe me 10 po qe…”.
Sigurisht, kjo ishte një batutë nga ana e Marselës, por nëse e mendojmë nuk do të qe keq. Por gjithsesi, jeni që jeni, më poshtë mund të gjeni eventin e plotë. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje