Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Këngëtarja shqiptare pranon: “Kam bërë plazh nudo”

May 06
18:53 2017

 

Këtë javë, mikrofoni i “Thumb” ka shëtitur sërish në një prej eventeve që organizohej në kryeqytet me ardhjen e sezonit veror.

Një nga personazhet që pranoi të përgjigjej për “Thumb” ishte moderatorja dhe këngëtarja Julka Gramo, e cila u pyet edhe nëse kishte provuar të shkonte në një plazh nudo.

“Plazh nudo, jo. Do të më pëlqente, me thënë të drejtën”, – ka treguar Gramo. Më pas, ajo u pyet se cila ishte aventura më e çmendur që kishte kaluar në pushimet verore. “Kam qenë në një jaht, nudo, me shoqet”, – ka rrëfyer Julka.

Tani po imagjinojmë sa të larta kanë qenë temperaturat që e kanë detyruar Julkën dhe shoqet e saj të dalin nudo në një jaht. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje