Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Këngëtarja shqiptare “nxeh” temperaturat në vjeshtë…

October 26
16:34 2016

led

Gjatë verës shohim në Instagram foto të ndryshme të personazheve me bikini dhe këtu nuk ka asgjë të jashtëzakonshme. Por këto foto i shohim edhe në sezonet e tjera, madje nuk janë “throwback” , pasi shumë personazhe zgjedhin plazhet në mes të vjeshtës.

Këngëtarja Ledina Çelo ka publikuar në Instagram disa foto, ku shihet se është duke pushuar me familjen e saj. Ajo ka postuar në Insta Stories një foto në plazh ku duket shumë sensuale.

Ledina ka një trup perfekt, me forma të lakuara, madje bikinit blu nxjerrin në pah hiret e saj.

Ajo është nënë e dy fëmijëve, por kjo nuk e ka penguar  që të rikthehet në formën e duhur. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje