Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Këngëtarja shqiptare nuk ka frikë ta pranojë: “Po, më kanë tradhtuar!”

June 11
08:40 2017

 

 

Të gjithë tradhtohemi dhe të gjithë tradhtojmë, kjo është pak por e sigurt!

Ama, kur vjen puna për këngëtarët dhe artistët ndryshon puna sepse mendojmë se fama të privon nga fenomene të tilla.

Por e vërteta është ndryshe dhe këtë na e vërteton më së miri Anxhela Peristeri, e cila ka rrëfyer për mikrofonin e “Thumb” të Aulonës dhe Fatmës  se po, është tradhtuar.

“Patjetër, më kanë tradhtuar”, – shprehet Anxhela. “Nuk kam reaguar fare”.

Epo, bravo i qoftë! /Blitz.al/

Komento
Shperndaje