Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Këngëtarja shqiptare: “Nuk e kam qëlluar kurrë djalin me shuplakë”

June 11
10:35 2017

Në një mjedis social si ky i yni, ku dhuna është goxha e pranishme, nuk mungojnë as rastet e dhunës ndaj fëmijëve.

Na ndodh shpesh që të shohim prindër të godasin fëmijët e tyre me shuplaka në pjesën e të pasmeve, në trup apo edhe në fytyrë, që është rasti më ekstrem.

Për këtë është pyetur edhe këngëtarja e mirënjohur Ingrit Gjoni, e cila në një intervistë për “Thumb” të Aulonës dhe Fatmës është shprehur se kurrë nuk e ka gjuajtur me shuplakë djalin e saj, Parid.

Epo, nëse kjo është e vërtetë, Ingriti meriton të përgëzohet. /Blitz.al/

Shperndaje