Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Këngëtarja shqiptare ndodhet për pushime në Greqi, poston foto pas tërmetit në ishullin Kos

Këngëtarja shqiptare ndodhet për pushime në Greqi, poston foto pas tërmetit në ishullin Kos
July 21
13:55 2017

Ditën e sotme në Turqi  ka rënë një tërmet i fuqishëm i cili është ndierë edhe në disa ishuj të Greqisë. Gjendja paraqitet alarmante në ishujt e Greqisë Rhodos dhe Kos.

Ndërkohë që pjesë e kësaj situate të rënduar është bërë edhe  këngëtarja e njohur Eli Fara, e cila ndodhet për pushime në ishullin Kos.

Vetëm pak më parë, Eli ka publikuar në Instagram një foto nga hoteli ku po qëndron dhe bashkangjitur me të shkruan:

“Shpëtuam nga tërmeti” .

Fotoja e këngëtares është shoqëruar me komente të ndjekësve të cilët i kërkojnë që të bëjë kujdes dhe duke shprehur interes për të. Madje një ndër komentuesit e shumtë ka qenë edhe stilisti i njohur Ardi Asllani, i cili i thotë: “Je e paparë, që në mëngjes e kisha mendjen tek ty!”/Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje