Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Këngëtarja shqiptare guxon! Më në fund shfaqet me bikini

June 16
22:32 2017

Vera erdhi e bashkë me të edhe temperaturat e larta, të cilat kanë shtyrë shumë prej nesh të nisen drejt bregdetit.

Këtë gjë kanë bërë edhe mjaft personazhe të njohura, përfshirë këtu edhe këngëtaren e famshme, Eranda Libohova.

Ndonëse njihet për natyrën e saj serioze në të veshur, temperaturat e larta e kanë detyruar të dalë në bikini.

Ajo ka postuar në Instagram disa foto, ku ia vlen të komplimentohet për format që ka. Bravo Eranda! /Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje