Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Këngëtarja shqiptare e dëshiron partnerin biseksual e këtë se luan as topi!

March 12
20:47 2018

Këtë javë në emisionin Thumb ishte e ftuar këngëtarja e njohur Rovena Stefa.

Ajo foli për këngën e saj më të re, “Unaza”, për festivalin “Kënga Magjike”… e Thumbi u mundua t’i gjente asaj një princ të kaltër.

E pyetur nëse princi i saj i kaltër mund të qe biseksual, Rovena u përgjigj: “Po! Shiko, do të më donte aq shumë mua sa do t’i harronte ata të gjinisë tjetër!”

Epo, kur vjen puna për sinqëritet, Rovenës nuk ia hedh kush! /Blitz.al/

Komento
Shperndaje