Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Këngëtarja kosovare i shpëton vdekjes

November 28
21:57 2016

shota_baraliu_27-1200x630-650x358

Aktorja dhe këngëtarja kosovare Shota Baraliu ka pësuar një aksident me makinë mbrëmjen e sotme. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Baraliu në faqen e saj zyrtare në Facebook. Këngëtarja ka falënderuar Zotin që i ka shpëtuar paq aksidentit, që ka dëmtuar, si edhe shihet në foto, mjetin me të cilin ajo ka qenë duke udhëtuar.

“Faleminderit Zot që ma shpëtove jetën!” ka shkruar Shota.

Automjeti Volkswagen i këngëtares ka goditur në pjesën e pasme një makine tjetër. Fatmirësisht Baraliu nuk ka pësuar lëndime./Blitz.al

shota

 

Komento
Shperndaje