Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Këngëtarja e njohur shtrohet në psikiatri për shkak të krizave nervore!

Këngëtarja e njohur shtrohet në psikiatri për shkak të krizave nervore!
October 11
09:43 2018

Related image

Së fundmi këngëtarja e njohur është shtruar në spital si pasojë e rënies së rruazave të bardha të gjakut. Por si pasojë e kësaj ajo ka pësuar një goditje emocionale dhe sipas TMZ ka kundërshtuar mjekët për qëndrimin e saj në spital.

Selena ka tentuar të heqë serumet nga krahët dhe ka kaluar një krizë emocionale të fortë. Më Pas ajo është shtruar në një qendër trajtimi të problemeve mendore.

Pas transplantit të veshkës, këngëtarja ka patur probleme me shëndetin dhe numri i rruazave të bardha të gjakut ka qenë në renie, kjo thuhet të ketë qenë dhe arsyeja e krizave nervore./Blitz.al/

Komento
Shperndaje