Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Këngëtarja e njohur shqiptare në gjëndje jo të mirë shëndetësore , poston foto nga spitali

Këngëtarja e njohur shqiptare në gjëndje jo të mirë shëndetësore , poston foto nga spitali
June 11
10:53 2018

Ka pak javë që ajo ka postuar këngën e saj më te re dhe dje ka arritur 1 milionë klikime. Bëhet fjalë për Morena Tarakun e cila duket se nuk është në gjëndje të mirë shëndetësore. Ajo në disa foto të postuara në Instastory duket se është e shtruar mbrëmjen e djeshme në spital duke marrë serum.

Fansat  e saj janë alarmuar por duket se nuk bëhet fjalë për diçka jo të madhe dhe shpresojmë që këngëtarja ta marrë sa më shpejt veten sepse e pret një verë e gjatë përpara.

Kohët e fundit Morena u komentua shumë për lidhjen e saj me miliarderin nga Teherani Sasha Sobhani i cili është një besimtar islam dhe njihet për jetën e tij luksoze.

 

Komento
Shperndaje