Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Këngëtarja e njohur shfaqet për herë të parë në publik pas lindjes. Ishte gjë shtatzënë apo jo?!

Këngëtarja e njohur shfaqet për herë të parë në publik pas lindjes. Ishte gjë shtatzënë apo jo?!
September 07
18:43 2017

 

Tashmë është e ditur që kur një grua sjell në jetë një fëmijë, në periudhën e pas-shtatzënisë trupi i saj pëson goxha ndryshime. Por kjo nuk vlen për personazhe të njohura, që na kanë treguar të kundërtën.

Pas Jennifer Lopez e Beyonce, një tjetër emër që është shfaqur në formë mjaft të mirë pas lindjes është këngëtarja e njohur amerikane, Ciara.

Ajo është shfaqur në tapetin e kuq të New York Fashion Week, të organizuar nga Tom Ford, e veshur me një fustan të zi, i cili e bën këngëtaren të duket më mirë se kurrë më parë. Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit e saj edhe një video në Instagram ku na bën të pyesim veten: “Ore, ishte shtatzënë Ciara apo jo?”.

Ciara dhe bashkëshorti i saj, Russell Wilson, të cilët u martuan në korrik të 2016-s, në prill të këtij viti sollën në jetë vajzën e tyre të parë, Sienna. Kujtojmë se Ciara ka edhe një fëmijë tjetër nga marrëdhënia e saj me reperin Future. /Blitz.al/

Mandatory Credit: Photo by Matt Baron/REX/Shutterstock (9044951d)
Ciara
Tom Ford show, Spring Summer 2018, New York Fashion Week, USA – 06 Sep 2017

‪Getting Read For @TomFord show. Silly Girl ?#NYFW‬

A post shared by Ciara (@ciara) on

Komento
Shperndaje