Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Këngëtarja e njohur puth Dua Lipën: “Truri im ndaloi së punuari!”

Këngëtarja e njohur puth Dua Lipën: “Truri im ndaloi së punuari!”
February 12
10:30 2019

Mbrëmjen e djeshme Dua Lipa ka bërë një postim në Tëitter ku ka treguar momentet e saj më të veçanta në “Grammy Awards”. Pak para se të dilte në skenë për të marrë trofeun ajo ka marrë një puhje nga këngëtarja e njohur Lady Gaga, e cila duket se i ka sjellë fat!

“Lady Gafa më dhuroi një puthje kur po ngjitesha për të marrë çmimin “Artistja më e mirë e re” dhe ishte e mjaftueshme për të më ndalur punimi i trurit”.- ka shkruajtur këngëtarja.

Dua Lipa në ceremoninë e ndarjes së çmimeve “Grammy” ka fituar dy çmime dhe është cilësuar si shqiptarja e parë që arrin këtë gjë/Blitz.al/

Image result for lady gaga grammys

Share