Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Këngëtarja e njohur nuk mban gjë: Shfaqet topless!!

September 24
13:30 2017

Për pak menduam se periudha e zhveshjeve të personazheve të njohur mbaroi, por jo. Disa duket se kanë menduar të na surprizojnë në këto ditë të freskëta shtatori.

Tashmë, në Netflix mund të shikojmë dokumentarin më të ri të Lady Gaga-s e cila tregon rrugëtimin e saj që nga regjistrimi i albumit “Joanne” e deri te performanca në Super Bowl.

Në një fragment të dokumentarit, Gaga po pushon në pishinën e një vilë dhe është e zhveshur nga mesi e lart duke treguar gjoksin, ashtu siç e ka bërë nëna.

…me siguri nga vapa sepse në atë moment këngëtarja po fliste për albumi e ri dhe se çfarë donte t’i sillte fansave.

Epo, pas gjithë këtyre muajve më në fund pamë pak nga Gaga e vjetër! /Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje