Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Këngëtarit shqiptar i ndalohet hyrja në disa klube nate, ka diçka për të thënë!

Këngëtarit shqiptar i ndalohet hyrja në disa klube nate, ka diçka për të thënë!
November 09
15:05 2018

Tashmë, të gjithë artistët ftohen në clube të ndryshme natë ku performojnë para publikut që i duartroket. Por ndodh edhe të kenë mosmarrveshje me pronarët e tyre, të cilët u ndalojnë hyrjen. Një gjë e tillë i ka ndodhur edhe këngëtarit Labinot Tahiri.

Ai ka vendosur të bëjë një postim në Instagram për këtë, edhe pse nuk e tregon me saktësi se në çfarë vend ii kanë ndaluar hyrjen.

Ai ka publikuar një video të një koncerti e përbri saj shkruan:

“Ato vende apo diskoteka që kanë vendos mem blloku, terasa apo clube ku do qofshin ato! Le t’a kuptojnë mirë, se ju e keni gabim, se e keni vetëm nga një diskotekë, por unë i kam si gjithmonë vendet e rezervura që mund të janë mbi 50 prej tyre.
Kur të ju bje puna, mos thuani Vlla; a ban me e ba një mramje……!
Pra shikojeni masën e njërëzve që thrasin emrin tim sikur ky vend i shkëlqyer.
Do të kthehet koha jonë edhe më fuqishëm, për ata që e kanë zërin e dhuruar nga Zoti, sikurse puna e rrobave të viteve; 1950, 70, 80! Që kushtojnë shumë shtrenjtë

Pra shihemi nēpër mbrëmjet gjigante që fillojnë nga qyteti im e në të gjithë vendin ku jane shqiptarët’- ka shkruajtur Tahiri.

Pra, ky thjesht është një mesazh i nënkuptuar./Blitz.al/

 

 

View this post on Instagram

 

Ato vende apo diskoteka që kanë vendos mem blloku, terasa apo clube ku do qofshin ato! Le t’a kuptojnë mirë, se ju e keni gabim, se e keni vetëm nga një diskotekë, por unë i kam si gjithmonë vendet e rezervura që mund të janë mbi 50 prej tyre. Kur të ju bje puna, mos thuani Vlla; a ban me e ba një mramje……!😉 Pra shikojeni masën e njërëzve që thrasin emrin tim sikur ky vend i shkëlqyer Coco Club. Do të kthehet koha jonë edhe më fuqishëm, për ata që e kanë zërin e dhuruar nga Zoti, sikurse puna e rrobave të viteve; 1950, 70, 80! Që kushtojnë shumë shtrejtë😉 Pra shihemi nēpër mbrëmjet gjigante që fillojnë nga qyteti im e në të gjithë vendin ku jane shqiptarët. Faleminderit Zotit dhe publikut. Ferizaj 05 LABI✊🏻

A post shared by Labinot Tahiri🕊🌹🕊 (@labinottahiriofficial) on

Komento
Shperndaje