Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Këngëtari shqiptar tregon: “Më kanë akuzuar se merrem me prostitucion”

October 22
23:00 2017

Related image

Producenti i njohur Gjergji Leka ka qenë i ftuar në emisionin Thumb në Abc Neës.

Ai ka treguar marrëdhënien e ngushtë që ka me vajzën e tij dhe është ngacmuar për faktin nëse ja prezanton asaj të dashurat e tij apo jo.

Gjergji ka folur pa doreza e ka thënë:

“Po, shiko ujku ka naming çakalli bën kërrdinë. Unë i di me emra me mbiemra  personat që kam ndenjur dhe kam shkuar në një kohë që shumë të tjerë kanë harruar emrat dhe fytyrat e tyre. Mendoj se jam shumë krenar për këtë edhe për namin që kam. Unë dola shumë i ri në skenë dhe më vunë lloj lloj damkash. Letrat anonime në Ministri të Brendshme thonë akoma që unë merrem me prostitucion e armë, imagjino çfarë populli jemi”.

Veç kësaj ai n aka treguar se ka një marrëdhënie shumë të mirë edhe me partneren e tij, Eriselën e cila për të veç se partnere është edhe shoqe./Blitz.al/

Komento
Shperndaje