Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Këngëtari shqiptar surprizon! Ai ka dy këshilla mjaft të vlefshme për ju…

January 12
23:04 2018

Këngëtari me origjinë shqiptare Albert Stanaj ka publikuar një foto të veçantë në Instagram. Gjithmonë jemi mësuar ta shohim me mikrofon në dorë duke performuar, por sot ai ka bërë një foto nga kuzhina I rrethuar me ushqime.

Bashkangjitur me këtë foto Stanaj ka edhe dy këshilla mjat të vlefshme: “Mësoni si të gatuani. Mësoni si të këndoni. Ju do të shihni rezultatet në fletë”.

Edhe në qoftë se të dyja nuk mund t’i bëni është e sigurt që njërën prej tyre do ta perfeksiononi./Blitz.al/

Komento
Shperndaje