Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Këngëtari shqiptar rrëfen për herë të parë arsyen pse propozoi Genta Ismajlin për martesë

November 19
17:50 2017

Pak kohë më parë gjatë një koncerti, Gena ka propozuar për martesë Genta Ismajlin në skenë. Kjo ka qenë një shaka, por në media u zmadhua duke krijuar edhe dyshime tek njerëzit.

A e kishte seriozisht Gena apo po bënte shaka?- ka qenë kjo pyetja që gazetarja i ka bërë Genës për intervistën në Thumb, Abc News.

“Ajo ishte një pjesë e shoë-t të skenës sepse duhet ta prezantoja Gentën në atë mënyrë. Për ta bërë pak pompoze e që të dukej diçka interesante në publik”.- ka thënë Gena, kështu që qetësohuni ai është i martuar dhe kjo ka qenë vetëm një shaka me Gentën./Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje