Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Këngëtari shqiptar refuzon Mozzik: “Nuk bëj bashkëpunim me të! Është i lodhur”

Këngëtari shqiptar refuzon Mozzik: “Nuk bëj bashkëpunim me të! Është i lodhur”
July 23
17:45 2017

 

E imagjinonit dot një bashkëpunim mes Ylli Bakës dhe Mozzik-ut? Në fakt, as ne!

Epo, gjithsesi, mikrofoni i “Thumb” i Aulonës dhe Fatmës ka arritur të kapë këngëtarin e “Gëzuar Baftjar” në eventin e kësaj jave dhe e ka pyetur pikërisht për Mozzik.

I pyetur nëse do ta këndonte një këngë të Zzikit, Ylli shprehet: “Thashë këta të lodhurit nuk më pëlqejnë fare”.

Dhe kështu shpresat tona për një bashkëpunim mes të dyve na u shuan! Epo, s’na mbetet tjetër veçse të shohim se kush do të jetë i gatshëm për një bashkëpunim me Mozzik-un, Encën, Erën etj. /Blitz.al/

Share