Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Këngëtari shqiptar reagon pas ndarjes nga ish e dashur:  Prezenca e saj nuk do të më bënte përshtypje!

April 15
17:12 2018

Erik Lloshi i ka dhënë fund lidhjes së tij shumë vjeçare pak muaj më parë dhe tashmë është fejuar me një tjetër vajzë. Ai ka qenë një ndër të ftuarit e emisionit “Thumb” me Aulonën dhe Fatmën ku dhe ka rrëfyer shumë detaje nga jeta e tij sentimentale e profesionale.

Eriku është pyetur nga gazetarja nëse do ta besdiste prezenca e ish të dashurës në një club ku ai performon.

“S’do më bënte pik përshtypje”.- ka thënë ai duke na habitur paksa.

E pra, mesa duket ky është një kapitull i mbyllur për Erikun./Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje