Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

 Këngëtari shqiptar pranon:  Pas “Këngës Magjike”, më është rritur shumë suksesi me femrat”

December 17
11:23 2017

Në emisionin “Thumb” të kësaj jave ka qenë i ftuar këngëtari i njohur Klint Çollaku.

Pas suksesit në “Kënga Magjike” duket se atij i është rritur edhe suksesi me femrat.  Klinti është pyetur nëse e ngacmojnë më shumë femrat tani që është më i famshëm dhe nëse i është kthyer ndonjë vajzë që dikur e ka refuzuar.

“Besoj se po. Kurse për të mu rikthyer ndonjë edhe mund të jetë rikthyer por nuk e kam menduar unë tani”- ka thënë Klinti plot sportivitet./Blitz.al/

Komento
Shperndaje