Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Këngëtari shqiptar jep lajmin më të bukur: Baba për herë të dytë

July 12
10:08 2018

Ditën e djeshme këngëtari i njohur shqiptar i baladave Shkumbin Ismaili ka dhënë një lajm mjaft të veçantë për të gjithë njerëzit e tij të afërt dhe fansat.

Ai ka postuar një foto me bashkëshorten dhe djalin e tij dhe në këtë portret familjar duket mjaft qartë barku i rrumbullakosur i bashkëshortes, duke na treguar se këngëtari do të bëhet baba për herë të dytë.

Shkumbini ka qenë shumë i shkëputur nga media, madje nuk ka dhënë as detaje për gjininë apo kur do të vijë në jetë foshnja.

Gjithësesi nuk na mbetet gjë tjetër veç se ti themi urime!/Blitz.al/

Komento
Shperndaje