Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Këngëtari shqiptar ia bën “bam”, shpall fejesën!

Këngëtari shqiptar ia bën “bam”, shpall fejesën!
August 15
11:07 2017

Duket se kjo verë paska qenë e mbushur me lajme të gëzuara.

Një tjetër këngëtar duket se ka zyrtarizuar lidhjen e tij. Ai është solisti i NRG Band, Besnik Qaka.

Besniku ka publikuar për herë të parë foto në profilin e tij në Instagram duke u puthur me një vajze bionde. Ata janë në bregdet dhe në tryezë shihet një buqetë me lule që këngëtari ia ka bërë dhuratë partneres së tij. Këtë foto Besniku e ka shoqëruar me një emoji unazë, duke nënkuptuar shumë.

Pra duket se ai ka vendosur që lidhjen e tij ta zyrtarizojë në fejesë. Tashmë e zbuluam se kujt ia dedikon Besniku këngët e dashurisë.

Epo, urime!/Blitz.al/

Komento
Shperndaje