Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Këngëtari shqiptar bëhet baba për herë të parë, vjen në jetë vogëlushja e tij!

March 20
14:22 2018

Pak muaj më parë këngëtari shqiptar Besnik Qaka, solisti i grupit NRG Band ka lidhur martesë me të dashurën e tij Lolitën. Por menjëherë pas martese ka dalë lajmi se ai do të bëhet babai..

Mrekullia ka ndodhur pikërisht ditën e sotme. Besniku ka publikuar në Instagram një foto të vogëlushes së porsalindur e përbri saj shkruan:

“Fryma jote e parë na e mori tonën”. Veç kësaj ai ka vendosur edhe emrin e të voglës e cila do të quhet Una.

Epo nuk na mbetet gjë tjetër veç se ti urojmë jetë të gjatë vajzës./Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje