Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Këngëtari i njohur shqiptar i jep fund beqarisë!

November 11
11:41 2016

 

alobatrit

Sot i jep fund beqarisë një nga këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar. Jemi duke folur për Albatrit Muqiqin, i cili sipas Magazina.al do të kurorëzojë në martesë lidhjen disavjeçare me të fejuarën e tij.

Ka kohë që nëpër portale qarkullon lajmi për martesën e një prej çifteve më të dashura, Albatrit Muqiqit me Egzona Brahimaj, megjithatë çifti nuk ka dashur të zbulojë më shumë për këtë ditë të veçantë.

Pritet që në këtë dasmë të jenë të ftuar gjithashtu shumë figura të njohura për publikun./Blitz.al/

Komento
Shperndaje