Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Këngëtari i njohur përshëndet antishqiptarët me… gishtin e mesit!

January 20
17:41 2018

Related image

Këngëtari i njohur shqiptar, Frederik Ndoci shpeshherë bëhet pjesë në debate të ndryshme dhe ka dëshirë të tregojë patriotizmin e tij.

Por këtë herë duket se diçka e ka irrituar atë. Mbrëmjen e djeshme, këngëtari i “Sytë e tu” ka publikuar në Facebook, një foto të tijën duke treguar gishtin e mesit dhe përbri saj shkruan:

“Nëpër gjithë botën kundra antishqiptarëve”

Pra Frederik Ndoci na le të kuptojmë se gishti i tij i mesit do ti ndjekë antishqiptarët kudo nëpër botë…/Blitz.al/

Komento
Shperndaje