Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Këngëtari i njohur dhe bashkëshortja postojnë fotot e para të binjakëve

Këngëtari i njohur dhe bashkëshortja postojnë fotot e para të binjakëve
January 17
21:14 2018

Enrique Iglesias është një nga këngëtarët pop më të njohur dhe më të suksesshëm në botë. Këngët e tij klikohen dëgjohen dhe kërcehen kudo.

Në muajin dhjetor bashkëshortja e tij Anna Kournikova ka sjellë në jetë dy binjkakë vajzë dhe djalë që quhen Lucy dhe Nicholas.

Sot për herë të parë ai ka publikuar fotot me një nga binjakët në Instagramin e tij duke shkruar “Drita ime”.

Të njëjtën gjë ka bërë edhe bashkëshortja e tij, dhe nuk dihet nëqoftëse është i njejti  dmth djali i tyre apo në njërën nga fotot është vajza. Çifti e kanë mbajtur të fshehtë shtatzëninë dhe kanë treguar vetëm në momentin që fëmijët kanë ardhur në jetë.

Enrique dhe Anna janë bashkë që nga viti 2001, dhe duket se dashuria e tyre sa vjen dhe rritet. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje