Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Këngëtari i njohur bëhet baba për herë të parë

September 23
10:32 2016

Adam Levine, anëtar i grupit Maroon 5 dhe bashkëshortja e tij, modelja  Namibian Behati Prinsloo, janë bërë prindër për herë të parë.  Më 21 shtator, Prinsloo solli në jetë vajzën e tyre, Dusty Rose Levine.

Çifti ka postuar në rrjetet sociale çdo moment nga shtatzënia dhe lindja e vajzës. Madje Levine ka thënë më parë se ndoshta do të ndryshojë kur të ketë një fëmijë, madje dëshiron të ketë 100 fëmijë. Ngelet për t’u parë në qoftë se Adam do të ndryshojë vërtet tani.

Dusty është fëmija i parë i çiftit dhe ka qenë prioriteti kryesor që në fillimet e shtatzënisë./Blitz.al/

capture

Komento
Shperndaje