Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Këngëtari i njohur bëhet baba i dy binjakëve!

December 19
13:43 2017

Lajme të mira na vijnë nga Hollyëood-i prej këngëtarit të njohur, Enrique Iglesias, i cili ka lajmëruar se është bërë baba.

Enrique dhe partnerja e tij, Anna Kournikova kanë sjellë në jetë binjakët, Lucy dhe Nicholas, e kjo duket se ka qenë dhurata më e mirë për festa që mund të merrte çifti.

Ata janë çift që prej vitit 2001 dhe e kanë mbajtur lidhjen e tyre jashtë vëmendjes së mediave gjatë gjithë kohës.

Por sigurisht, një lajm i tillë nuk mund të mos bëhej publik edhe për mediat. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje