Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Këngëtari i njohur bëhet baba për herë të parë…

October 22
23:17 2016

11407117_446012172240894_7955799424699774813_n

Një lajm i bukur ka ndodhur sonte për Endrik Beba. Ish-solisti i grupit Lynx është bërë baba për herë të parë.

Lajmi është bërë i ditur nga vetë këngëtari me një postim në Instagram, ku tregon dorën e tij të kapur me atë të vogëlushit Liam.

Liam,mund të themi se është një djalosh me shumë fat sepse ka ardhur në jetë në një moment të veçantë: në orën 22:22 të datës 22. Gjë që rrallë herë ndodh, jo vetëm në vendin tonë, por edhe në botë.

Ne i urojmë gjithçka të mirë Liamit të vogël, si dhe jetë të gjatë bashkë me familjen e tij. Urime! /Blitz.al/

My little LIAM is here! 👶🏻 22:22 22

A photo posted by Endrik Beba (@endrikbeba) on

Anniversary! Every month for us. Lovely love of mine!😍😍☀️🏊🏻👑❤️

A photo posted by Endrik Beba (@endrikbeba) on

Shperndaje