Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kënga më e re e Klajdi Harunit emocionon Rozana Radin: ”Ahh ç’më plase shpirtin…”

Kënga më e re e Klajdi Harunit emocionon Rozana Radin: ”Ahh  ç’më plase shpirtin…”
October 20
22:55 2017

“Vajzat e babit”, titulohet kënga më e re nga Klajdi e cila trajton një temë tjetër krahas temave që trajtojnë këngët kohët e fundit, që shumica  lë të themi janë për dashurinë.

Natyrisht që kjo këngë prekë thellë në shpirt ata fëmijë që kanë humbur babain, e njësoj ndodhi edhe për këngëtaren Rozana Radi e cila u emocionua shumë pasi dëgjoi këtë këngë. Rozana shpesh herë na emocionon me shkrime dhe dedikime të ndjera për prindërit e saj.

“Ahhhh cme plase shpirtin @klajdiharuni me keto fjale! Po ku ka lule qe mund te ja mbushin shpirtin tim eti qe sna jetoj! Kam vene barrjere te forte qe diten qe ai iku sepse me iku forca dhe mburoja. Suksese mik”, ka shkruar këngëtarja në një postim në Instagram.

Kujtojmë që Klajdi mori vetëm komente pozitive për projektin e fundit, si nga ana e fansave ashtu edhe nga kolegët artistë.

/Blitz.al/

Komento
Shperndaje