Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kendall Jenner zgjedh të njëjtin fustan si Paris Hilton në ditëlindjen e saj

Kendall Jenner zgjedh të njëjtin fustan si Paris Hilton në ditëlindjen e saj
November 04
13:03 2016

Kendall Jenner ka dalë për të festuar ditëlindjen e saj, por ajo ç’ka nuk mund të lihej pa u vënë re ishte veshja. Ajo ka veshur një fustan të shkurtër me shkëlqim dhe me kurriz të hapur, i cili kishte një ngjashmëri të madhe me fustanin e Paris Hilton në ditëlindjen e saj në vitin 2002.

Kendall e kishte kombinuar fustanin me një palë sandale Yeezy. Ajo vetë e ka pranuar nëpërmjet një postimi në Instagram që fillimisht i ka pëlqyer fustani i Hilton dhe më pas stilisti i saj e realizoi të ngjashëm me të.

“Kendall mund të kërcejë gjithë natën me këtë fustan pa pasur asnjë problem. Unë kam kënaqësinë të vesh motrat Kardashian-Jenner, por Kendall ka qenë gjithmonë në krye të listës”,- ka thënë stilisti Antoine Salameh Labourjoisie./Blitz.al/

kendall

paris-hilton

Komento
Shperndaje