Blitz

 Breaking News

Kendall Jenner zëvendëson traditën e veshjes të Pashkëve me trendin e momentit

March 28
15:08 2016

Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian
Picture 2 of 4

Klani Kardashian-Jenner ka festuar Pashkët dhe më pas secili është nisur për të bërë shërbimet e Pashkëve. Por këtë herë diçka ka qenë ndryshe.

Disa nga anëtarët e familjes kanë thyer traditën e tyre të veshjes. Vitin e kaluar, të gjitha kanë qenë të veshura me ngjyrë të bardhë. Këtë vit, Khloe dhe Kourtney i qëndruan traditës të vjetër, duke u veshur komplet me të bardha. Mamaja e tyre Kris mbante  një bluzë të zezë dhe një xhaketë të bardhë sipër.

Por jashtë kornnizës ka qenë Kendall. Duke qëndruar larg traditës të familjes, Kendall ka vendosur të duket trendi.  Ajo ka veshur xhinse të gjera dhe një këmishë bojëqielli, ku i dukej edhe pjesa e barkut. Kendall ka hedhur poshtë traditën e veshjes, duke preferuar të ndihet komode, pra trendin e momentit.

Tags
Share