Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kendall Jenner vuan nga tripofobia

Kendall Jenner vuan nga tripofobia
August 19
17:36 2016

Kendall Jenner ka zbuluar, nëpërmjet një postimi në blog, se vuan nga tripofobia: frika nga vrimat e vogla të cilat duken në mënyra të çuditshme. Gjithashtu Kendall pranon se vuan nga sulmet e panikut.

“Kur shikoj vrima të vogla bëhem keq sepse mendoj se çfarë mund të ketë aty. Madje as nuk mund t’u them të tjerëve të shikojnë, sepse më kap paniku dhe nuk mund të flas”,- ka thënë ajo.

Sipas saj, ka shumë njerëz që preken nga tripofobia, por disa prej tyre nuk e kuptojnë e disa të tjerë nuk dëshirojnë të flasin për këtë./Blitz.al/

Shperndaje