Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kendall Jenner poston fotot e reja nudo, por vëmendjen e fansave e marrin këmbët e saj “të çuditshme”…

Kendall Jenner poston fotot e reja nudo, por vëmendjen e fansave e marrin këmbët e saj “të çuditshme”…
February 27
19:04 2018

Kendall Jenner ka postuar për 88 milionë ndjekësit e saj në Instagram disa fotografi  ku shafqet krejtësisht nudo. Ashtu siç pritej, fotot janë klikuar menjëherë duke marrë 4 milionë “like”, por vëmendja e fansave është përqendruar tek këmbët e bukuroshes, duke i quajtur si shumë të çuditshme.

20-vjeçarja duket e ulur në një tavolinë druri me gjoksin e mbuluar me duar, ama asnjë nuk i ka kaluar fotot pa i kushtuar vëmendje këmbës së majtë të cilën e ka mbështetur në një karrige.

Komentet kanë qenë të shumta, ku thuhej:

”Unë të dua shumë por diçka nuk shkon me gishtat e tu të këmbës.” Një tjetër shkruan: ”Gishtat të janë zgjatur dhe njëra këmbë është dy herë më e gjatë se tjetra”.

Duket se realisht diçka nuk shkon mirë me fotot e Kendall sepse komentet nuk kanë qenë vetëm kaq por janë me qindra.

Fotot u shkrepën nga Sasha Samsonova që më përpara kishte punuar edhe me motrën e vogël të Kendall, Kylie Jenner. /Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje