Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kendall Jenner pëson aksident me makinë në Kanë

Kendall Jenner pëson aksident me makinë në Kanë
May 18
10:56 2018

Ajo është një nga modelet më të preferuara në botë dhe sigurisht merr një vëmendje të madhe për çdo veprim të sajin.

Sot është e premte por është zbuluar që ditën e dielë në Kanë ku po zhvillohet Festival ii Filmit Kendall jenner ka pësuar një aksident trafiku. Page Six shkruan se supermodelja në momentin që udhëtonte në darkën e Naomi Campbell “Fashion for Relief” dhe është ndeshur me një makinë tjetër. Përveç dëmeve në makinë Kendall është në gjëndje të mirë shëndetësore.

Madje ajo kishtë shkuar edhe pse pak me vonesë në darkën e Naomit dhe duket mjaft seksi në një fustat të shkurtër dhe të hapur në pjesën e gjoksit. Ajo ka shkëlqyer si gjithmonë.

/Blitz.al/

 

 

Komento

Shperndaje