Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kendall Jenner: “Motrat e mia gjejnë justifikime për të mos dalë bashkë”

Kendall Jenner: “Motrat e mia gjejnë justifikime për të mos dalë bashkë”
May 23
18:52 2016

Në  episodin e së dielës të “Keeping Up with Kardashians”,  Kendall ka dalë të drekojë me Kourtney dhe i shpjegon asaj se është shumë e lënduar që nuk ka mundur të kontaktojë me të kur shkon në qytet.  Kendall është e shqetësuar që nëna e saj dhe motrat gjejnë justifikime dhe nuk dalin me të. Gjithashtu, Kendall ka folur edhe me nënën e saj dhe i ka thënë se ndihet e veçuar.

Kriss ka biseduar  me Kourtney , Khloe dhe Kim dhe kanë vendosur t’i organizojnë një festë mirëseardhjeje në shtëpi Kendall-it dhe t’i tregojnë asaj se nuk duan të ndahen dhe nuk e kanë lënë asnjëherë jashtë jetës së tyre.

Etiketimet
Shperndaje