Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kendall Jenner fshin fotot në Instagram. Arsyeja?

Kendall Jenner fshin fotot në Instagram. Arsyeja?
November 14
17:12 2016

Kendall Jenner sot ka fshirë çdo foto nga Instagram-i i saj. Kjo është diçka e papritur, që ka mërzitur dhe habitur fansat e saj.

Ajo nuk ka lajmëruar askënd përpara se ta ndërmerrte këtë hap. Thjesht ditën e sotme ka fshirë çdo gjë dhe madje kur kërkoje emrin e saj dilte “page unavailable” ose “page may have been removed”.

Kendall ka vendosur të qëndrojë larg Instagram-it pa dhënë asnjë shpjegim./Blitz.al/

Komento
Shperndaje