Blitz

 Breaking News

Kemi dasmë në horizont! Konfirmohet data e saktë e kurorëzimit të Besit dhe Xhensilës

Kemi dasmë në horizont! Konfirmohet data e saktë e kurorëzimit të Besit dhe Xhensilës
August 15
08:58 2017

Pak ditë më parë, në media u përfol se Bes Kallaku dhe Xhensila do të lidhin kurorë në 1 shtator. Por asgjë nuk ishte e konfirmuar pasi kjo u tha pas publikimit të një ftese me inicialet Xh. B.

Epo tashmë mund të themi se 1 shtatori është data e saktë e dasmës së tyre. Ceremonia e tyre do të zhvillohet në orën 19:30 në “Pallatin e Brigadave”.

Faqja “Artistët Shqiptarë” në Instagram ka publikuar ftesën e Besit dhe Xhensilës e përveç datës shohim që ata janë kujdesur për të përzgjedhur një ftesë mjaft të veçantë në ngjyrë ari.

Tani le të përgatitemi e ta nisim shtatorin me dasmë!/Blitz.al/

Share